Hradečtí kanoisté a kajakáři opět září !

22.04.2017 18:06

Na Mistrovství republiky v Ústí nad Labem započali Hradečtí první den opět medailovou smrští !
Stříbrnou medajlí záhajil Filip Truhlář v kategorii K1 žáci. Následně kanoistka Alena Krausová přesvědčila o svých kvalitách, kdy po nedobrovolné koupeli dokázala v kategorii C1 dorostenky vybojovat taktéž stříbrnou medaili. Následně se v super formě předvedli kanoisté Bartoloměj Kot, který vybojoval rovněž stříbrnou medaili kategorii C1 benjamínci A. Artur Kot se vítězstvím v této kategorii se stal mistrem republiky pro rok 2017 na dlouhých tratích. Nezaháleli však ani hradečtí kajakáři, kdy Robert Rödl kategorii K2 benjamínci B+C vybojoval třetí příčku a získal tak stříbrnou medaili. Michal Merhaut pak kategorii veteránů získal taktéž bronzovou medaili.

Několik fotek z MČR zde !

Neděle začala opět ve znamení vítězství. Bratři Bartoloměj a Artur Kotovi se v kategorii C2 benjamínci A stali mistry republiky ! V této kategorii pak získal svůj první cenný kov, bronzovou medaili, Filip MichajlíkAby toho nebylo málo, tak se následně Filip Truhlář stal mistrem republiky v kategorii K2 žáci. Perfektní výkon podala Alena Krausová v kategorii C2 kanoistky a získala titul mistryně republiky pro rok 2017. Kateřina Mílová obsadila v kategorii K2 juniorky krásné třetí místo !

Takže rekapitulace: 5x mistrů ČR ! 2x stříbrná medaile, 4x bronzová ! Celkem tedy 11 medailí !!

Všem závodníkům blahopřejeme !

Zde najdete video ze závodů natočené pořadatelem. Najdete tam několik našich závodníků.