Hradecký kilometr

27.05.2019 20:48

Hradecký kilometr změna propozic, důležité

 

hradecVážení  sportovní přátelé. Máme pro Vás důležité sdělení. Po několika letech budování tradice Hradeckého Kilometru na Labi v centru města se bohužel sešlo několik nepříznivých okolností a nemůžeme ho letos výjimečně v této lokalitě uspořádat pro souběh s jinou, preferovanější a komerční akcí pro několik tisíc lidí  na Den dětí.

Propozice - https://srk.kanoe.cz/akce_rychlost.php?id_zavodu=3902

Nebylo by možno zajistit parkování, umístění přívěsů, stanů pro závodníky v potřebné míře a zejména by nešla zařídit regulérnost a bezpečnost závodů. Velmi nás to mrzí, pokoušeli jsem vyměnit termín, ale to také není možné, takže letos výjimečně uspořádáme závody na  naší loděnici na břehu Orlice.

Pro  účastníky jsme připravili   místo na parkování  na loděnici TJ Slavie- hned vedle naší, průchod mezi areály je podle vody  bezpečně možný,   ve vedlejším areálu je možnost uskladnění vleků, složení lodí a bezpečného přístupu na vodu přes molo. Tak pro diváky je možnost sledování závodů z této lokality, kde je prostor závodů výrazně lépe přehledný. Bude tam též stánek s občerstvením, takže  relativní komfort bude zajištěn.

Prosíme proto, aby zejména autobusy a velké přívěsy nezajižděly do loděnice a pokračovaly po  náplavce okolo areálu loděnice TJ Sokol cca 30 metrů do vjezdu loděnice TJ Slavie. Jinak závody proběhnou ve stejném rozsahu a doufáme ve stejné pohodě, jako v minulých ročnících na Labi. Ještě  jednou se omlouváme za tuto neplánovanou a výjimečnou změnu.

ZR